Animátoři děkanátu

Animátor je člověk, který doprovází mladé lidi a napomáhá formaci mládeže. Je s druhými, je jedním z nich a zároveň jim pomáhá na cestě k dospělosti. Hlavním posláním animátora je pomoci mladým vytvořit takové společenství, ve kterém by se mohli setkat s Kristem. Animátor „oživuje“, dává ducha setkávání.

Tomáš Pavelka

Rád trávím své volné chvíle s rodinou a přáteli. Zajímám se o veřejné dění, historii a technologické novinky. Sport není má silná stránka, badminton zvládám.

Být animátorem je hlavně velká příležitost. Mám na mysli příležitost k přátelství, společenství, zábavě a v neposlední řadě k nalézání a prohlubování naší víry.

Read More

Vladimír Novotný

Můj okruh zájmů a koníčků zahrnuje širokou oblast od četby klasických autorů, pres organizaci farního tábora až po příležitostné sportovní aktivity. Mimo tyto jsem fanouškem několika seriálů, pomocným včelařem, ministrantem a amatérským příznivcem origami.

Animátorem jsem se stal, jelikož mi dělal starosti stav křesťanské mládeže v našem děkanátu a já jsem cítil, že bych mohl pro druhé udělat něco navíc. Viděl jsem v tom také příležitost poznat nové lidi a získat zkušenosti s organizací společenských událostí.

Read More

Beáta Hynková

Ráda trávím čas se svými přáteli. Když je chvilka, tak ráda čtu, dívám se na filmy a zajdu do divadla. Taky poslouchám hudbu, maluji, bruslím a plavu.

Být animátor pro mě znamená být tu pro druhé a jsem ráda, že mohu prostřednictvím tohoto sloužit Bohu. Také jsem skrze tuto službu poznala nové přátele a užila si s nimi spoustu legrace. Jednoduše mě baví dělat něco, co má smysl, a přivádět mladé k Bohu smysl má.

Read More

Andrea Baťková

Mám ráda plaváni, jízdu na kole, přírodu. Baví mě hrát na kytaru a prostě být s lidmi.

Animátorkou jsem, protože jsem poznala sílu života s Ježíšem a chtěla bych to předávat dál. Myslim si, že je důležité, aby se věřící mládež scházela, sdílela se, diskutovala a modlila se spolu a jsem ráda, že jako animátor můžu být u toho.

Read More

Tereza Pavlíková

Ráda čtu, jezdím na kole, sleduji filmy. Jednou bych chtěla navštívit Španělsko, Holandsko a Norsko. Ráda posedím s přáteli u sklenky vína.

Proč jsem animátorka? Ani nevím, zkrátka mě to baví. Ráda poznávám nové lidi a toto je skvělá příležitost. Také je potřeba určité zodpovědnosti za své okolí, což jako animátorka můžu předávat.

Read More

Patrik Loníček

Svůj volný čas rád trávím v hasičské zbrojnici nebo hrou na kytaru. Dále si také rád vyjedu na kole nebo vyjdu na procházku do lesa, kde se odreaguji a přitom mohu být osamotě s Bohem – neskutečně to pomáhá, mohu vřele doporučit.

Animátor jsem, protože mě baví pomáhat a vytvářet příhodné prostředí pro vyrůstající lidi ve víře. Sám si moc dobře pamatuji, jak mi pár lidí pomohlo přiblížit víru a tak touto službou mohu pomáhat dalším lidem.

Read More

Vojtěch Kapounek

Mými zájmy jsou mediální tvorba, hudba, sporty a přátelé.

Animátorem jsem, protože jsem rád mezi křesťanskými lidmi a rád pomohu tvořit tým animátorů.

Read More

Anna Burešová

Mám ráda sport, hlavně plavání, lezení na umělé stěně a také běhání. Baví mě hrát na kytaru a na flétnu. Ráda bych se naučila hrát na ukulele, které mám doma.

Chtěla jsem být součástí animátorského týmu a aktivně se podílet na akcích našeho děkanátu, protože si myslím, že tak můžu prožívat tyto akce zase z jiného pohledu a třeba si je i více užít. Zatím jsem byla na všech akcích jako účastník a myslím, že je vhodná doba udělat teď zase něco pro ostatní.

Read More

Jan Kapounek

Rád stříhám videa a fotím. Baví mě turistika – jak pěší, tak cyklo. K mým netypickým zálibám patří například autobusy.

Vždycky má smysl věnovat se mládeži. Je super, když se můžu podílet na vytváření party mladých tady, v děkanátu, jehož jsem součástí. Práce animátora mě zaujala už jako malého, když jsem jezdil na tábory s prostějovským klubem SHM.

Read More

Ludmila Rubanová

Největší radost mám, když můžu být s rodinkou a přáteli, třeba v nějaké krásné přírodě na procházce. Taky mám moc ráda hudbu, baví mě hra na kytaru a když si můžu s ostatníma zazpívat.

Animátorkou jsem, protože jsou pro mě mladí lidé moc důležití a ráda bych se aktivně podílela na spoluutváření našeho děkanátního společenství. Tím nejdůležitějším v mém životě je Pán Bůh a v mládežnických setkáních vidím dobrou příležitost, jak se k němu společně přibližovat.

Read More

Zdeněk Vychodil

Ve svém volném čase rád sportuji (kolo, běh, plavání) nebo se věnuji hudbě (poslech i hra – většinou na klávesy). Zajímám se především o moderní technologie nebo o esport. Milovník kávy a kvalitních filmů a seriálů.

Rád bych svými schopnostmi přispěl k rozvoji tohoto skvělého projektu, jež spojuje a duchovně obohacuje mladé lidi. Tento projekt mi velmi napomáhá k mé cestě víry a rád bych podobnou zkušenost předával dál, zejména lidem dnešní doby.

Read More

Kateřina Pavlíková

Ve svém volném čase ráda sportuji, nyní je to hlavně běh, dříve to byl dlouhou dobu florbal. Také miluji turistiku, procházky a v zimě lyžování. Vždy si ráda udělám čas na své kamarády a mou rodinu. S kamarády se setkávám nejen v kavárně , ale i na akcích MDP, kde můžeme upevnit vztahy nejen mezi sebou, ale i s Bohem.

Animátorkou jsem, protože už několikátým rokem navštěvuji akce MDP a vždy se mi líbilo, jak animátoři působí, pomáhají mladým lidem k Bohu. Kdysi pomohli mně přiblížit se více k Bohu, a tak jim nyní chci i já pomoci dál k Němu přibližovat mladé lidi.

Read More

Tomáš Dostál

Mám rád hasičský sport. Také rád jezdím na kole. Občas si zahraju s kamarády i nějakou hru.

Líbí se mi činnost, kterou animátoři dělají. Od toho bytí animátorem čekám účast na zajímavých akcích a také, že potkám nové kamarády.

Read More

Lucie Šebestová

Mezi moje koníčky patří hra na klavír, divadlo a taky pečení.

Animátorem jsem se stala, protože chci být součástí společenství, které sdílí víru a předává ji dál mladým lidem. Čekám od toho, že poznám nové lidi a získám nové zkušenosti ohledně víry. Doufám, že budu moci pomáhat mladým lidem najít správnou cestu k Bohu.

Read More

Anna Rubanová

Mám ráda ruční práce, trávení času s rodinou a sladké. Baví mě lyžování a hra na klavír. S rodinou také často jezdíme na hory.

Ráda bych pomáhala svým vrstevníkům ve vztahu s Bohem. Chtěla bych také pomáhat stmelit náš kolektiv mládežníků, jako to dělají ostatní animátoři. Těším se na společné akce a věřím, že z nás bude dobrá parta.

Read More

Alžběta Rubanová

Mám ráda ruční práce, jako je třeba háčkování, vyšívání a pletení. Taky moc ráda čtu a poslouchám audioknihy. Čas také s oblibou trávím povídáním si s kamarády a nesmím zapomenout ani na jídlo.

Myslím si, že být animátorem je způsob, jak se můžu nějak zapojit do dobré činnosti. Ráda chodím na crossny a jiné akce MDP. Nemůžu se dočkat až se naplno zapojím, protože mi tenhle kolektiv přijde fajn.

Read More