Animátoři děkanátu

Animátor je člověk, který doprovází mladé lidi a napomáhá formaci mládeže. Je s druhými, je jedním z nich a zároveň jim pomáhá na cestě k dospělosti. Hlavním posláním animátora je pomoci mladým vytvořit takové společenství, ve kterém by se mohli setkat s Kristem. Animátor „oživuje“, dává ducha setkávání.

Zdeněk Vychodil

Ve svém volném čase rád sportuji (kolo, běh, plavání) nebo se věnuji hudbě (poslech i hra). Zajímám se především o moderní technologie nebo o esport. Milovník kávy a kvalitních filmů a seriálů.

Rád bych svými schopnostmi přispěl k rozvoji tohoto skvělého projektu, jež spojuje a duchovně obohacuje mladé lidi. Tohle společenství mi velmi napomáhá k mé cestě víry a rád bych podobnou zkušenost předával dál, zejména lidem dnešní doby.

Číst více

Vojtěch Kapounek

Mými zájmy jsou mediální tvorba, hudba, sporty a přátelé.

Animátorem jsem, protože jsem rád mezi křesťanskými lidmi a rád pomohu tvořit tým animátorů.

Číst více

Vojtěch Kaláb

Studuju gymnázium v Prostějově. Mýmy zájmy jsou hlavně technika a počítače. Ve volném čase taky rád jezdím na kole.

Moc mě baví jezdit na Crossny a podobné akce, proto jsem se stal animátorem.

Číst více

Václav Přikryl

Studuju na střední průmyslové škole v Hranicích na Moravě, obor požární ochrana, ve svém volném čase rád sportuji, nejradši mám běh, trávím čas v posilovně, baví mě hasičský sport a hra na kytaru, na kterou hraju ve své rockové kapele i ve schole MDP :).

Animátorem jsem, protože se rád setkávám s věřícími kamarády a poznávám nové na našich akcích. Rád se podílím na činnosti MDP a společně s ostatními se přibližuji k Bohu.

Číst více

Tomáš Dostál

Mám rád hasičský sport. Také rád jezdím na kole. Občas si zahraju s kamarády i nějakou hru.

Líbí se mi činnost, kterou animátoři dělají. Od toho bytí animátorem čekám účast na zajímavých akcích a také, že potkám nové kamarády.

Číst více

Tereza Dostálová

Mám moc ráda Boha, lidi a hudbu. 🙂 Od toho se také odvíjí většina mého času. Kromě toho také ráda peču, hraju divadlo, poslouchám podcasty nebo jsem někde v přírodě, ideálně na horách.

Animátorkou jsem se stala, protože v činnosti MDP vidím velký smysl. Moc ráda se bavím s mladými lidmi o jejich názorech a o víře. Proto jsem moc vděčná, že se můžu podílet i na organizaci akcí, na kterých máme možnost budovat vztahy a komunikovat právě o těchto tématech (ale nejen o nich). 🙂

Číst více

Prokop Martinec

Studuji požární ochranu na Střední průmyslové škole v Hranicích, mám rád sport zejména stolní tenis, hraji na elektrickou kytaru a ukulele.

Animátorem chci být protože jsem rád mezi věřícími kamarády a rád bych vírou obohatil i ostatní.

Číst více

Martin Vopalecký

Zabývám se elektrotechnikou a hudbou. Rád jezdím na kole a jsem s přáteli.

Animátorem jsem protože mám rád činnost MDP a společenství, které vytváří a chci se do něho zapojit.

Číst více

Martin Pazdera

Věnuji se judu a hře na baskytaru. Baví mě hledání závad, proč mi nejede pincek. Může se to zdát jako blbost, ale trávím tím tolik času, že by se to dalo považovat za zálibu. 😉

Být animátorem se mi líbí, protože můžu přispět dobrému úmyslu MDP a u toho být obklopen supr lidma. 👍

Číst více

Kateřina Spurná

Mezi mé záliby patří hudba a její tvorba. Také ráda sportuji, jsem členem SDH Smržice.

Animátorem se chtěla stát, protože si ráda popovídám o Bohu se svými vrstevníky.

Číst více

Kateřina Pavlíková

Ve svém volném čase ráda sportuji, nyní je to hlavně běh, dříve to byl dlouhou dobu florbal. Také miluji turistiku, procházky a v zimě lyžování. Vždy si ráda udělám čas na své kamarády a mou rodinu. S kamarády se setkávám nejen v kavárně , ale i na akcích MDP, kde můžeme upevnit vztahy nejen mezi sebou, ale i s Bohem.

Animátorkou jsem, protože už několikátým rokem navštěvuji akce MDP a vždy se mi líbilo, jak animátoři působí, pomáhají mladým lidem k Bohu. Kdysi pomohli mně přiblížit se více k Bohu, a tak jim nyní chci i já pomoci dál k Němu přibližovat mladé lidi.

Číst více

Jarmila Jankůjová

Mezi mé záliby patří tanec, hra na hud. nástroj a výlety do přírody.

Animátorem jsem se stala, protože ráda trávím čas s lidmi, ráda jim pomáhám a naslouchám. Jak Pán řekl: ,,Neboť kde jsou dva nebo tři shromážděni ve jménu mém, tam jsem já uprostřed nich.”(Mt 18, 20)

Číst více

Jan Přikryl

Mezi moje zájmy patří cestování, programování, sledování filmů a seriálů.

Od mala jsem členem římskokatolické církve, kde mi byla předávána víra. Když jsem měl možnost stát se animátorem, využil jsem ji, protože bych rád také předával víru dál a nějak uplatňoval své dary v církvi (tak jak jsme k tomu vybízeni v listu Římanům, 12). Věřím, že společenství animátorů je dobré Boží dílo, a tak budu rád jeho součástí.

Číst více

Jan Frelich

Ve svém volném čase rád plavu, jezdím na kole, chodím po horách a hraju týmové sporty jako je volejbal a hokej. Také mám rád hudbu a hraju na pár hudebních nástrojů, ze všech nejradši na saxofon.

Mojí motivací být animátorem je setkávat se s novými lidmi, pomáhat ostatním lidem přiblížit se k Bohu a pomoci činnosti MDP.

Číst více

Andrea Horáková

Mezi mé záliby patří hudba od poslouchání až po vytváření. Ráda fotím a jsem ráda mezi mými přáteli.

Animátorem bych chtěla být protože jsem ráda mezi věřícími lidmi/kamarády a ráda bych rozdávala víru dal mezi lidi.

Číst více

Alžběta Rubanová

Mám ráda ruční práce, jako je třeba háčkování, vyšívání a pletení. Taky moc ráda čtu a poslouchám audioknihy. Čas také s oblibou trávím povídáním si s kamarády a nesmím zapomenout ani na jídlo.

Myslím si, že být animátorem je způsob, jak se můžu nějak zapojit do dobré činnosti. Ráda chodím na crossny a jiné akce MDP. Nemůžu se dočkat až se naplno zapojím, protože mi tenhle kolektiv přijde fajn.

Číst více