Animátoři děkanátu

Animátor je člověk, který doprovází mladé lidi a napomáhá formaci mládeže. Je s druhými, je jedním z nich a zároveň jim pomáhá na cestě k dospělosti. Hlavním posláním animátora je pomoci mladým vytvořit takové společenství, ve kterém by se mohli setkat s Kristem. Animátor „oživuje“, dává ducha setkávání.

Zdeněk Vychodil

Ve svém volném čase rád sportuji (kolo, běh, plavání) nebo se věnuji hudbě (poslech i hra). Zajímám se především o moderní technologie nebo o esport. Milovník kávy a kvalitních filmů a seriálů.

Rád bych svými schopnostmi přispěl k rozvoji tohoto skvělého projektu, jež spojuje a duchovně obohacuje mladé lidi. Tohle společenství mi velmi napomáhá k mé cestě víry a rád bych podobnou zkušenost předával dál, zejména lidem dnešní doby.

Read More

Vojtěch Kapounek

Mými zájmy jsou mediální tvorba, hudba, sporty a přátelé.

Animátorem jsem, protože jsem rád mezi křesťanskými lidmi a rád pomohu tvořit tým animátorů.

Read More

Tomáš Dostál

Mám rád hasičský sport. Také rád jezdím na kole. Občas si zahraju s kamarády i nějakou hru.

Líbí se mi činnost, kterou animátoři dělají. Od toho bytí animátorem čekám účast na zajímavých akcích a také, že potkám nové kamarády.

Read More

Tereza Pavlíková

Ráda čtu, jezdím na kole, sleduji filmy. Jednou bych chtěla navštívit Španělsko, Holandsko a Norsko. Ráda posedím s přáteli u sklenky vína.

Proč jsem animátorka? Ani nevím, zkrátka mě to baví. Ráda poznávám nové lidi a toto je skvělá příležitost. Také je potřeba určité zodpovědnosti za své okolí, což jako animátorka můžu předávat.

Read More

Patrik Loníček

Svůj volný čas rád trávím v hasičské zbrojnici nebo hrou na kytaru. Dále si také rád vyjedu na kole nebo vyjdu na procházku do lesa, kde se odreaguji a přitom mohu být osamotě s Bohem – neskutečně to pomáhá, mohu vřele doporučit.

Animátor jsem, protože mě baví pomáhat a vytvářet příhodné prostředí pro vyrůstající lidi ve víře. Sám si moc dobře pamatuji, jak mi pár lidí pomohlo přiblížit víru a tak touto službou mohu pomáhat dalším lidem.

Read More

Ludmila Rubanová

Největší radost mám, když můžu být s rodinkou a přáteli, třeba v nějaké krásné přírodě na procházce. Taky mám moc ráda hudbu, baví mě hra na kytaru a když si můžu s ostatníma zazpívat.

Animátorkou jsem, protože jsou pro mě mladí lidé moc důležití a ráda bych se aktivně podílela na spoluutváření našeho děkanátního společenství. Tím nejdůležitějším v mém životě je Pán Bůh a v mládežnických setkáních vidím dobrou příležitost, jak se k němu společně přibližovat.

Read More

Lucie Šebestová

Mezi moje koníčky patří hra na klavír, divadlo a taky pečení.

Animátorem jsem se stala, protože chci být součástí společenství, které sdílí víru a předává ji dál mladým lidem. Čekám od toho, že poznám nové lidi a získám nové zkušenosti ohledně víry. Doufám, že budu moci pomáhat mladým lidem najít správnou cestu k Bohu.

Read More

Kateřina Pavlíková

Ve svém volném čase ráda sportuji, nyní je to hlavně běh, dříve to byl dlouhou dobu florbal. Také miluji turistiku, procházky a v zimě lyžování. Vždy si ráda udělám čas na své kamarády a mou rodinu. S kamarády se setkávám nejen v kavárně , ale i na akcích MDP, kde můžeme upevnit vztahy nejen mezi sebou, ale i s Bohem.

Animátorkou jsem, protože už několikátým rokem navštěvuji akce MDP a vždy se mi líbilo, jak animátoři působí, pomáhají mladým lidem k Bohu. Kdysi pomohli mně přiblížit se více k Bohu, a tak jim nyní chci i já pomoci dál k Němu přibližovat mladé lidi.

Read More

Jan Kapounek

Rád stříhám videa a fotím. Baví mě turistika – jak pěší, tak cyklo. K mým netypickým zálibám patří například autobusy.

Vždycky má smysl věnovat se mládeži. Je super, když se můžu podílet na vytváření party mladých tady, v děkanátu, jehož jsem součástí. Práce animátora mě zaujala už jako malého, když jsem jezdil na tábory s prostějovským klubem SHM.

Read More

Anna Rubanová

Mám ráda ruční práce, trávení času s rodinou a sladké. Baví mě lyžování a hra na klavír. S rodinou také často jezdíme na hory.

Ráda bych pomáhala svým vrstevníkům ve vztahu s Bohem. Chtěla bych také pomáhat stmelit náš kolektiv mládežníků, jako to dělají ostatní animátoři. Těším se na společné akce a věřím, že z nás bude dobrá parta.

Read More

Anna Burešová

Mám ráda sport, hlavně plavání, lezení na umělé stěně a také běhání. Baví mě hrát na kytaru a na flétnu. Ráda bych se naučila hrát na ukulele, které mám doma.

Chtěla jsem být součástí animátorského týmu a aktivně se podílet na akcích našeho děkanátu, protože si myslím, že tak můžu prožívat tyto akce zase z jiného pohledu a třeba si je i více užít. Zatím jsem byla na všech akcích jako účastník a myslím, že je vhodná doba udělat teď zase něco pro ostatní.

Read More

Andrea Baťková

Mám ráda plaváni, jízdu na kole, přírodu. Baví mě hrát na kytaru a prostě být s lidmi.

Animátorkou jsem, protože jsem poznala sílu života s Ježíšem a chtěla bych to předávat dál. Myslim si, že je důležité, aby se věřící mládež scházela, sdílela se, diskutovala a modlila se spolu a jsem ráda, že jako animátor můžu být u toho.

Read More

Alžběta Rubanová

Mám ráda ruční práce, jako je třeba háčkování, vyšívání a pletení. Taky moc ráda čtu a poslouchám audioknihy. Čas také s oblibou trávím povídáním si s kamarády a nesmím zapomenout ani na jídlo.

Myslím si, že být animátorem je způsob, jak se můžu nějak zapojit do dobré činnosti. Ráda chodím na crossny a jiné akce MDP. Nemůžu se dočkat až se naplno zapojím, protože mi tenhle kolektiv přijde fajn.

Read More