Animátoři děkanátu

Animátor je člověk, který doprovází mladé lidi a napomáhá formaci mládeže. Je s druhými, je jedním z nich a zároveň jim pomáhá na cestě k dospělosti. Hlavním posláním animátora je pomoci mladým vytvořit takové společenství, ve kterém by se mohli setkat s Kristem. Animátor „oživuje“, dává ducha setkávání.

Alžběta Rubanová

Mám ráda ruční práce, jako je třeba háčkování, vyšívání a pletení. Taky moc ráda čtu a poslouchám audioknihy. Čas také s oblibou trávím povídáním si s kamarády a nesmím zapomenout ani na jídlo.

Myslím si, že být animátorem je způsob, jak se můžu nějak zapojit do dobré činnosti. Ráda chodím na crossny a jiné akce MDP. Nemůžu se dočkat až se naplno zapojím, protože mi tenhle kolektiv přijde fajn.

Číst více

Andrea Horáková

Mezi mé záliby patří hudba od poslouchání až po vytváření. Ráda fotím a jsem ráda mezi mými přáteli.

Animátorem bych chtěla být protože jsem ráda mezi věřícími lidmi/kamarády a ráda bych rozdávala víru dal mezi lidi.

Číst více

Jan Frelich

Ve svém volném čase rád plavu, jezdím na kole, chodím po horách a hraju týmové sporty jako je volejbal a hokej. Také mám rád hudbu a hraju na pár hudebních nástrojů, ze všech nejradši na saxofon.

Mojí motivací být animátorem je setkávat se s novými lidmi, pomáhat ostatním lidem přiblížit se k Bohu a pomoci činnosti MDP.

Číst více

Jan Přikryl

Mezi moje zájmy patří cestování, programování, sledování filmů a seriálů.

Od mala jsem členem římskokatolické církve, kde mi byla předávána víra. Když jsem měl možnost stát se animátorem, využil jsem ji, protože bych rád také předával víru dál a nějak uplatňoval své dary v církvi (tak jak jsme k tomu vybízeni v listu Římanům, 12). Věřím, že společenství animátorů je dobré Boží dílo, a tak budu rád jeho součástí.

Číst více

Kateřina Pavlíková

Ve svém volném čase ráda sportuji, nyní je to hlavně běh, dříve to byl dlouhou dobu florbal. Také miluji turistiku, procházky a v zimě lyžování. Vždy si ráda udělám čas na své kamarády a mou rodinu. S kamarády se setkávám nejen v kavárně , ale i na akcích MDP, kde můžeme upevnit vztahy nejen mezi sebou, ale i s Bohem.

Animátorkou jsem, protože už několikátým rokem navštěvuji akce MDP a vždy se mi líbilo, jak animátoři působí, pomáhají mladým lidem k Bohu. Kdysi pomohli mně přiblížit se více k Bohu, a tak jim nyní chci i já pomoci dál k Němu přibližovat mladé lidi.

Číst více

Kateřina Spurná

Mezi mé záliby patří hudba a její tvorba. Také ráda sportuji, jsem členem SDH Smržice.

Animátorem se chtěla stát, protože si ráda popovídám o Bohu se svými vrstevníky.

Číst více

Martin Pazdera

Věnuji se judu a hře na baskytaru. Baví mě hledání závad, proč mi nejede pincek. Může se to zdát jako blbost, ale trávím tím tolik času, že by se to dalo považovat za zálibu. 😉

Být animátorem se mi líbí, protože můžu přispět dobrému úmyslu MDP a u toho být obklopen supr lidma. 👍

Číst více

Martin Vopalecký

Zabývám se elektrotechnikou a hudbou. Rád jezdím na kole a jsem s přáteli.

Animátorem jsem protože mám rád činnost MDP a společenství, které vytváří a chci se do něho zapojit.

Číst více

Prokop Martinec

Studuji požární ochranu na Střední průmyslové škole v Hranicích, mám rád sport, zejména stolní tenis, hraji na elektrickou kytaru a ukulele.

Animátorem chci být protože jsem rád mezi věřícími kamarády a rád bych vírou obohatil i ostatní.

Číst více

Tereza Dostálová

Mám moc ráda Boha, lidi a hudbu. 🙂 Od toho se také odvíjí většina mého času. Kromě toho také ráda peču, hraju divadlo, poslouchám podcasty nebo jsem někde v přírodě, ideálně na horách.

Animátorkou jsem se stala, protože v činnosti MDP vidím velký smysl. Moc ráda se bavím s mladými lidmi o jejich názorech a o víře. Proto jsem moc vděčná, že se můžu podílet i na organizaci akcí, na kterých máme možnost budovat vztahy a komunikovat právě o těchto tématech (ale nejen o nich). 🙂

Číst více

Tomáš Dostál

Mám rád hasičský sport. Také rád jezdím na kole. Občas si zahraju s kamarády i nějakou hru.

Líbí se mi činnost, kterou animátoři dělají. Od toho bytí animátorem čekám účast na zajímavých akcích a také, že potkám nové kamarády.

Číst více

Václav Přikryl

Studuju na střední průmyslové škole v Hranicích na Moravě, obor požární ochrana, ve svém volném čase rád sportuji, nejradši mám běh, trávím čas v posilovně, baví mě hasičský sport a hra na kytaru, na kterou hraju ve své rockové kapele i ve schole MDP :).

Animátorem jsem, protože se rád setkávám s věřícími kamarády a poznávám nové na našich akcích. Rád se podílím na činnosti MDP a společně s ostatními se přibližuji k Bohu.

Číst více

Vojtěch Kaláb

Studuju gymnázium v Prostějově. Mýmy zájmy jsou hlavně technika a počítače. Ve volném čase taky rád jezdím na kole.

Moc mě baví jezdit na Crossny a podobné akce, proto jsem se stal animátorem.

Číst více

Vojtěch Kapounek

Mými zájmy jsou mediální tvorba, hudba, sporty a přátelé.

Animátorem jsem, protože jsem rád mezi křesťanskými lidmi a rád pomohu tvořit tým animátorů.

Číst více

Zdeněk Vychodil

Ve svém volném čase rád sportuji (kolo, běh, plavání) nebo se věnuji hudbě (poslech i hra). Zajímám se především o moderní technologie nebo o esport. Milovník kávy a kvalitních filmů a seriálů.

Rád bych svými schopnostmi přispěl k rozvoji tohoto skvělého projektu, jež spojuje a duchovně obohacuje mladé lidi. Tohle společenství mi velmi napomáhá k mé cestě víry a rád bych podobnou zkušenost předával dál, zejména lidem dnešní doby.

Číst více